Naujienos

EMN Lietuvoje komanda jaunimo darbuotojams pristatė mokomąją priemonę „Kryptis – Europa“

2022 10 27


Kokią naudą teikia migracija? Kokių tikslų Lietuva siekia migracijos srityje? Ar lietuviai atviri pabėgėliams? Atsakymus į šiuos klausimus suteikė Europos migracijos tinklo (EMN) Lietuvoje komanda, kuri spalio 27 d. lankėsi Jaunimo reikalų agentūros tinklo susitikime.

„Panoramos“ viešbutyje Vilniuje vykusio užsiėmimo metu jaunimo darbuotojai, jaunimo reikalų koordinatoriai bei Jaunimo savanoriškos tarnybos mentoriai turėjo galimybę susipažinti su edukaciniu žaidimu „Kryptis – Europa“ tuo pačiu įgaunant žinių apie XXI a. migracijos suteikiamas galimybes ir ateities iššūkius. 

„Kryptis – Europa“ yra EMN mokomoji priemonė, kurią pasitelkiant pedagogams siekiama suteikti galimybę į migracijos ir integracijos problemas pažvelgti iš skirtingų perspektyvų. Žaidžiant „Kryptis – Europa“ Jūsų laukia trys žaidimo turai, kuriuose atliksite sprendimų priėmėjų vaidmenis Europos Sąjungos, nacionaliniame ir vietos lygmenyse. Kiekvieno turo metu reaguosite į įvykius, susidursite su interesų konfliktais, bandysite įtikinti kitus ir matysite savo sprendimų poveikį skirtingoms migrantų grupėms ir visuomenei.

Susipažinti su „atsispausdink ir žaisk“ mokomosios priemonės versija, galima šiuo adresu.