Naujienos

EMN Lietuvoje kviečia dalyvauti tarptautinėje konferencijoje

2022 05 24


Tarptautinės migracijos organizacijos (IOM) Vilniaus biuras ir Europos migracijos tinklas (EMN) Lietuvoje kviečia Jus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Iniciatyvos, skatinančios pabėgėlių iš Ukrainos integraciją“, kuri vyks šių metų birželio 14 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Konferencijos tikslas - pristatyti nacionalinių institucijų, nevyriausybinių organizacijų, privataus sektoriaus ir pilietinės visuomenės iniciatyvas, kuriomis aktyviai stengiamasi suteikti prieglobstį ir būtiną paramą nuo karo bėgantiems Ukrainos ir trečiųjų šalių piliečiams. Renginio metu bus pristatomos Lietuvos ir kitų šalių, priimančių pabėgėlius iš Ukrainos, patirtys apgyvendinimo, integracijos į darbo rinką bei vaikų užimtumo temomis. Renginio dalyviai turės galimybę užduoti klausimus bei apsikeisti kontaktais su daugiausiai Ukrainos pabėgėlių priimančių šalių atstovais.

Konferencija planuojama kaip hibridinis renginys – dalyvaujant gyvai bei transliuojant internetu. Laukiame dalyvių iš Lietuvos ir kitų EMN šalių, įskaitant valstybinių institucijų, NVO, privačių iniciatyvų atstovus. Pagrindinė konferencijos kalba anglų, su vertimu į lietuvių kalbą.

Dalyvių skaičius Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ribotas, tad maloniai kviečiame registruotis iki birželio 8 d. šia nuoroda.